Kurumsal

Bizi Tanıyın

 • MACERA NASIL BAŞLADI ?

  Başta herkes tarafından sevilen, sofraların vazgeçilmezi haline gelen “Köfte”yi temel edinerek çıktık yola. Hedefimiz açıktı: Bize özgü olanı, en sağlıklı, en doğal, en lezzetli şekilde keyfi de, samimiyeti de, dağallığı da kaliteyi de ortaya alalım istedik. Böylece Maydanoz Köfte macerası başlamış oldu.

  Siz değerli misafirlerimiz için gezdik, gördük, denedik ve tattık. Amacımız rahat ettiğiniz bir ortamda, mutlu olacağınız tatlarda tuzumuzun olmasıydı. Uzun uzun düşündük, sıcak bir mekanda, sağlıklı ve hijyenik ürünlerle, özünde çok iyi bildiğimiz şeyleri, çok iyi bildiğimiz basit bir şekilde sunmaya başladık ve ortaya çıkan, içimize çok sinen konsepte “Maydanoz Köfte” dedik.

 • İÇİNİZDEN GELDİĞİ GİBİ

  Çatal, bıçak ve tabakla vedalaştık. Ekmeğimiz bizim için tabak oldu. Porsiyonlarımızı ekmekte servis ettik. Dileyen ekmeğini görmezden gelip eliyle yerken köftesini, dileyen de masasının ortasına döktüğümüz bol bol yeşilliği doldurdu ekmeğinin arasına. Bizim için önemli olan misafirlerimizin rahatça, içinden geldiği gibi davranmasıydı. Öyle de oldu.

 • FİYATLANDIRMA POLİTİKASI

  Her geçen gün elden ele büyüyen bir lezzeti oluştururken kalitemizden ve doğallığımızdan asla ödün vermemek için söz verdik kendimize. Lezzetlerimizin maddi karşılığını belirlerken de, en kaliteli, en doğal ürünleri en uygun fiyat ve en iyi hizmetle sunmaya çalıştık. Cüzdanları yormadan, verilen ürün ve hizmete değecek şekilde herkes uygun fiyata kaliteyi tadabilsin diye ne kendimizi ne de müşterilerimizi üzmemeye gayret ettik.

Sizde Maydanoz Köfte Ailesine Katılmak İsterseniz Hemen Formu Doldurun, Size Ulaşalım !