Hakkımızda


 • Nasıl Yola Çıktık?

  Başta köfte olmak üzere ızgara lezzetlerini en lezzetli reçeteler ile hazırlayıp, katkısız bir şekilde sunmaya karar verdik. Hedefimiz açıktı: Bize özgü olanı, en sağlıklı, en doğal, en lezzetli şekilde keyfi de, samimiyeti de, dağallığı da kaliteyi de ortaya alalım istedik. Böylece Maydanoz Köfte macerası başlamış oldu.

 • Nasıl Büyüyor ve Gelişiyoruz?

  Franchise altyapımız ile günden güne büyüyerek, yeni şubelerimizde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Süre içinde yeni lezzetler geliştirerek, öğrenerek ve büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Doğal, katkısız ve lezzetli ürünler ile gün geçtikçe daha çok insana ulaşmaya çalışıyoruz. Güvenilir ürünler ile gözümüz arkada kalmadan misafirlerimizi ve bayilerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Üretim/tedarik zincirimiz, eğitim ve denetimlerimiz ile sürekli standart hizmet vermek için çabalıyoruz.

 • Hedefimiz

  Düşük yatırım maliyetli ve kolay operasyonlu konseptimiz ile bayilerimize kazanç sağlarken, uygun fiyatlı, güvenilir ve lezzetli ürünlerimizi ulusal çapta sunmak için çabalıyoruz. Günden güne büyüyerek daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

  Franchise sistemimiz ile mutlu bayi, mutlu çalışan, mutlu müşteri değerlerini baz alarak hareket ediyor ve kontrollü büyüme hedefliyoruz.