Kurumsal

Bizi Tanıyın

 • MACERA NASIL BAŞLADI ?

  Başta herkes tarafından sevilen, sofraların vazgeçilmezi haline gelen “Köfte”yi temel edinerek çıktık yola. Hedefimiz açıktı: Bize özgü olanı, en sağlıklı, en doğal, en lezzetli şekilde keyfi de, samimiyeti de, dağallığı da kaliteyi de ortaya alalım istedik. Böylece Maydanoz Köfte macerası başlamış oldu.

  Siz değerli misafirlerimiz için gezdik, gördük, denedik ve tattık. Amacımız rahat ettiğiniz bir ortamda, mutlu olacağınız tatlarda tuzumuzun olmasıydı. Uzun uzun düşündük, sıcak bir mekanda, sağlıklı ve hijyenik ürünlerle, özünde çok iyi bildiğimiz şeyleri, çok iyi bildiğimiz basit bir şekilde sunmaya başladık ve ortaya çıkan, içimize çok sinen konsepte “Maydanoz Köfte” dedik.

 • LEZZET SERÜVENİ

  Lezzet serüveni 2016 yılında Antalya'da başladı. Günden güne büyüyerek, yeni şubelerimiz ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Süre içinde yeni lezzetler geliştirerek, öğrenerek ve büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Doğal, katkısız ve lezzetli ürünler ile gün geçtikçe daha çok insana ulaşmaya çalışıyoruz. Güvenilir ürünler ile gözümüz arkada kalmadan misafirlerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Üretim/tedarik zincirimiz, eğitim ve denetimlerimiz ile sürekli standart hizmet vermek için çabalıyoruz.

 • FİYATLANDIRMA POLİTİKASI

  Her geçen gün elden ele büyüyen bir lezzeti oluştururken kalitemizden ve doğallığımızdan asla ödün vermemek için söz verdik kendimize. Lezzetlerimizin maddi karşılığını belirlerken de, en kaliteli, en doğal ürünleri en uygun fiyat ve en iyi hizmetle sunmaya çalıştık. Cüzdanları yormadan, verilen ürün ve hizmete değecek şekilde herkes uygun fiyata kaliteyi tadabilsin diye ne kendimizi ne de müşterilerimizi üzmemeye gayret ettik.

Kazançlı Bir Yatırım İçin Hemen Formu Doldurun!